SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 92m2 ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
198900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokal 92m2 ne shitje ne "Qender" ne rr "Agim Ramadani" afer Extreme Pizza
Lokali ndodhet ne perdhes dhe eshte i leshuar me qira ku arketon mujore 1000€, posedon dokumentacion te rregullt
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113
+38349157113 Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »