SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma me Qira te Menza e Studentave - Kodi 0254
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
20 m²
ID e produktit :
198904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dhoma me Qira ne Aktash - Kodi 0254

Lokacioni: Afer Restorant Nobel te Menza Studentave

Kati 5

Renditjet:

- Dhom
- Kuzhin
- Banjo
- Wc

Posedon

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H

- Komplet banesa posedon 5 dhoma dhe secilen dhome banojne nga 1 ose 2 persona femna.

- Leshohet vetem per Studente ose Puntore ( Femna )

Çmimi €50 Per person
Çmimi 100 Euro Dhoma per 2 Persona

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Menza Studentëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »