SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Ulpiane per zyre
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne lagjen Ulpiana, perball Postes, afer pazarit te gjelbert. Gjindet ne katin e pare dhe posedon 65 m2 bashke me nxemjen qendrore. Banesa jipet per afariste dhe afatgjate. Per ma shume informata na kontaktoni ne numrin -
049 279 040
Informata rreth publikuesit
Jashar
Prishtinë
049 279 040
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »