SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te ish Restorant Rugova 450euro
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
198907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qira ne rrugen Agim Ramadani - Aktash A3/3 te ish restoran Rugova Banesa. Banesa ka 85m², eshte e mobiluar bukur, ka ngrohje te qytetit me Termokos dhe poashtu Klimen.
Posedon:
»2 dhoma gjumi
»Sallon
»Kuzhine
»Banjo
»Ballkon
Cmimi 450euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »