SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet PentHouse 73m2 (107m2 teras) me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
198909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PentHouse 73m2 (107m2 teras) me qira te Parku i Qytetit .
Banesa ndodhet ne katin e VII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Teras (107m2)
Ndodhet ne nje zone shume te mire banimi me pamje piktoreske dhe e cila eshte e orientuar ne te gjitha anet.
Banesa eshte e rregulluar bukur dhe posedone te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetes.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »