SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në katin e VI me 115m² të banuara.
Banesa ka këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo wc dhe ballkon.
Dyshemeja laminat të kualitetit të lartë , dyer druri, dritare plastike.
Banesa ka një strukturë të veqantë me ekspozim nga lindja e diellit,e mobiluar me standarde evropiane.
Banesa me infrastrukturë të rregullt, nxemjet në dysheme
Shitet komplet e mobiluar.
Çmimi i baneses është 80.000 euro.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »