SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Aktash te OSBE 380euro
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
198913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne Aktash, te OSBE, afer caffe "Davidofi" dhe "Daxa Electronics". Banesa ka 80m², eshte e mobiluar komplet me mobile te reja, e sapo renovuar, ne katin e 5te me lift funkcional.
Posedon:
»2 dhoma gjumi
»Sallon
»Kuzhine
»2 WC
»Ballkon
»Koridor
»Uje 24 ore
»Poashtu ka edhe makinen per larjen e eneve dhe Air Condition.
Cmimi 380 euro
Depoziti i obliguar

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »