SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në Lagjen e Muhaxherve me saktsisht te Hotel Afa kati i VII
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
198914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në Lagjen e Muhaxherve me saktsisht te Hotel Afa kati i VII
Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja dhe moderne
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Dy dhoma gjumi
*Dy banjo
*Ballkon
Cmimi 300 euro
Code 10246
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »