SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen(Gasonjerk) me qera te Parku i Qytetit afer Bustit Isa Kastrati kati i I
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen(Gasonjerk) me qera te Parku i Qytetit afer Bustit Isa Kastrati kati i I
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Koridor
*Banjo
*Shpajz
Cmimi 200 euro
Code 10245
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »