SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne MATi 1, Art Construction 250euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198917
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagjen Mati1, rr. Muharrem Fejza afer Institutit Gjyqesor, Art Construction. Banesa ka 74 m² dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»2 dhoma gjumi
»Sallon me kuzhine
»Banjo
»Ballkon
Cmimi 250euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »