SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender per studente 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne Qender, ne shesh afer Hotel Grandit per studente femra te fakultetit te mjekesise apo fakultetit teknik. Banesa eshte e mobiluar, ka rreth 75m² dhe gjindet ne katin e 5te me lift.

Banesa leshohet prej dates 1 shtator 2018 deri me 30 qershor 2019.

Posedon:
»2 dhoma gjumi
»Sallon kuzhine
»Koridor
»Ballkon
»Banjo
»Nxemje me Termokos
Cmimi 300 euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »