SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia luksoze 400m2 me qira ne lagjjen Tasligje !DELTA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
198927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia luksoze 400m2 me qira ne lagjjen Tasligje ne nje pozite shume te favorshme banimi.
Shtepia ndodhet ne nje pjese te qete te qytetit qe ofron komoditet dhe rehati per banoret.
Shtepia eshte e sapo e ndertuar ku çdo pjese e saje eshte e punuar me stil dhe shije te veqant.
Shtepia eshte e ndare ne 3 kate dhe ka kete renditje:
-Sallon
-3 Kuzhina
-10 dhoma gjumi
-4 banjo
-Ballkona
-Dy garazha

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »