SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE GJILAN (KODI; 612/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
198928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan , ne lagjen e Zabelit.
Shtepia eshte 1 kateshe , ka rreth 200 m2 dhe toke prej 7.7 ari.
Shtepia posedon;
Sallon-Kuzhine , 3 Dhoma te gjumit , 1 Banjo dhe nje Ballkon.
Eshte e mobiluar dhe ka flete poseduese.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »