SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE FUSHË KOSOVE (KODI; 613/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk kane shitje nje banese e cila gjendet ne Fushe Kosove, Rr. Dardani.
Banesa eshte ne katin e 5-te dhe ka 89 m2.
Banesa posedon;
Sallon-Kuzhine , 2 Dhoma te gjumit , Banjo dhe 1 Ballkon.
Ka flete poseduese , eshte e gatshme per banim ne Tetor 2018.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »