SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Prishtinë te Kompleksi Hill Residenca kati i III
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
128 m²
ID e produktit :
198932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Prishtinë te Kompleksi Hill Residenca kati i III
Banesa ka një ndertim modern dhe kualitativ,shfrytëzoni këtë mundësi që të banoni në një objekt, brenda të cilit do të keni pishinën, saunën, fitnesin këndin e lojërave për fëmijë dhe mijëra metra katrorë hapësira të përbashkëta rekreative.

Banesa posedon një siperfaqe prej 128m2
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Wc
*Ballkon
*Depo

Cmimi 900 euro m2
Code 20142
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »