SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Prishtina e Re te kompleksi Puhiza2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
198933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Prishtina e Re te kompleksi Puhiza2
Banesa ka një ndertim modern dhe kualitativ dhe gjendet ne katin e III
Banesa posedon një siperfaqe prej 96.21m2
Banesa posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Wc
*Ballkon

Cmimi 750 euro m2
Code 20143
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »