SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonjere komode te Muhagjeret 220euro
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira garsonjerja ne lagjen e Muhagjereve, nen Hotel Afa. Ka siperfaqe prej 40m² dhe eshte e mobiluar bukur.
Posedon:
»Dhoma
»Kuzhina
»Banjo
Cmimi 220euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »