SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kati shtepise me qira te Furra Qerimi 1 - 200euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
198939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira kati i shtepise ne Bregun e Diellit afer furres "Qerimi"-1. Ka siperfaqe prej 61m²dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Banjo
»Koridori
Cmimi 200 euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »