SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Ulpiana, afer soliterave ne D9. Banesa gjindet ne katin e 4t pa lift, ka 65m² neto dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»2 dhoma gjumi
»Koridor
»Banjo
»Ballkon
Poashtu ka ngrohje te qytetit me Termokos.
Cmimi 300euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »