SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tokbashqe 225 euro
Çmimi :
€225.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Tokbashqe. Banesa posedon 76m², gjindet ne katin e 4t, eshte mjaft mire e mobiluar me design modern dhe gjindet ne nje ambient me ajr te paster me pamje ne drejtim te fushave te tenisit.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Koridor
»Banjo
»2 ballkona
Cmimi 225 euro ( qiraja paguhet cdo 2 muaj, dmth nga 450euro)

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »