SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te 4llullat
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
198942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjendet te "4 LLullat" mbrapa Rr. Bajram Kelmendi. Ka siperfaqe prej 70m², ne katin e 4t me lift, eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Posedon:
»Dy dhoma gjumi
»Sallonin me kuzhine
»Banjon
»Koridor
»Shpajz
Cmimi 300euro
Depoziti i obliguar
Leshohet vetem per familjare

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »