SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lakrishte, ndertim i ri 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Lakrishte, te shkolla " Xhevdet Doda ". Eshte ndertim i ri, gjindet ne katin e pare dhe eshte e mobiluar.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»2 dhoma gjumi
»Koridor
»Banjo
»Ballkon
Cmimi 300euro

Agjensioni HomeLink
045550554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »