SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë Pent House 124.57m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
124 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Fushë Kosovë në rrugën Dardania.
Banesa ndodhet në katin e 10-të dhe ka një pamje të hapur nga Terasa.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »