SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 96.5m2 me qira në lagjen Pejton
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 96.5m2 me qira në lagjen Pejton
Banesa gjendet në lagjen Pejton, përballë objektit të Ministrive të Kosovës (ish Rilindja), është tërësisht e mobiluar, ka ngrohje qëndrore me Termokos dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor

ID: T00253

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »