SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY-HOME-VIP-a
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Viti i ndërtimit :
1991
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
19895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI HOME-VIP-ka ne shitje shtepin 3katshe me 5 ari troll ne qender pejes shtepija nodhet prapa policis apo kokretisht pas pargingut te policic njesis spesijale trolli oh shum i pershtatshem per bizese te ndryshme ka uj- rrym- tv- kabllo -itrnet- kanalizim shtepija esht 3 katshe ka nje oborr te shkelqyshem dhe ka mundesi ndryshimi apo apo ahje per ndoj bizes ka shum mundesi te ndryshme esht i rethur ne 3 anet me rrug andaj esht shum i pershtatshem per shum veprimtari si per jetes ashtu edhe per piznes ju mirpesim
049 699 964 TANGO apo VIBER
044 699 964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej te stacioni i policis [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »