SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NË SHITJE - DRENAS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Drenas apo lagjen Drenasi i ri Poklek.
Banesa është me sipërfaqe 115m2 kati 2 duke përfshi edhe 2 bodruma.
Banesa është tërsish e mobiluar me mobile shumë të mira dhe shumë pak të përdorura.
Objekti ku ndodhet banesa ka hapsir parkingu të jashtëm mjaftushem si dhe 24orë ujë.
Vlen të theksohet se banesa mund të shitet me mobile dhe pa mobile.

Renditja e banesës: Qëndrim ditor / Kuzhina / 3 Dhoma gjumi / Banjo / WC / Depo / Koridori / Ballkoni / 2 Bodruma /

Çmimi: Me marrveshje! (super çmim)

Për më shumë informata kontakto në :


Tel. +377 44 98 78 81
Informata rreth publikuesit
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
Prishtinë
049391200
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »