SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent house në shitje në Mat 1
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
198952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pent house në lagjen Mati një lagje e re dhe e qetë .Pent house ka një hapësirë prej 130 m² ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi ,2 banjo,terracë prej 45m, komplet e mobiluar çmimi 200.000€ i negociushëm.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »