SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
198956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Rr.Hajrullah Abdullahu Aktash afer kolegjit “ILIRIA” banesa eshte ne katin e 2-te dhe posedon sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo dhe shpajz bansa eshte e lire prej dates 1 tetor 2018. Tel.045/607-707

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rudolf
Pristina
045/607-707
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »