SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera ne fushkosove 045208708
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne fushkosove te jambo me sakte afer aztech ne rruge kryesore lokali ka 100 m2 dhe lokali per momentin osht Restuarant me biznis me te gjitha paisjet e mundshme .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Prishtinë
045208708
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »