SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpian te C5 afer Postes se Madhe
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
198959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte perball shtepis se shendetit ne Ulpijan ne objektin C 5, ne katin e 2, eshte e mobiluar ne tersi, me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Sallonin,
– 1 dhom te gjumit,
– 2 ballkona, njeri eshte me dalje nga dhoma e dites e tjetri nga dhoma e gjumit,
– Kuzhina e veqant me Trapizari,dhe
– 1 shpajez te vogel.
Banesa ka nxemje me Termokos.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 612 222 + viber
045 622 262

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »