SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY-HOME-VIP-a shet ne AUSTRI 2shtepija koplet apo nrron me diq ne PEJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
19896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-VIP-a ka ne shitje NE VJEN TE AUSTRIS- ne qytetin gmnd-no 9 ari troll me 2 shtepija te banushme dhe shum ne gjendje te mir dhe ne nje pozit fenomenale si per banin ashtu edhe biznese te ndryshme sepse nodhet mu ne rrugen krysore GMUNDNO qe lidh vjenen me kufirin me QEKIN keshtu qe nodheten en kufi me QEKI vetem 5 min larg kufirit ifrastruktur e plot vetem 5 min larg nga qyteti SHTEPIT kan te instalur GASIN e qytetit per nxemeje plus ka RRYMEN E Fort shum andaj ne qoft se deshironi nje shtepi ne AUSTRI gmnd -no vetem 150kl larg nga WJENA vlen te ceket se keta 9 ari qe posedojm ne ket vend te bukur mun te bejm nrrim me BANESA apo SHTEPI APO TROJE NE QYETIN E PEJES JU MIRPRESIM EN TL 0038649699964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
AUSTRI- gmnd-no WIEN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »