SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në rrugën B, te FiveStar Fitness
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
198961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesë me qira në rrugën B, te FiveStar Fitness, më saktësisht banesa gjindet në objektin “Partner Dërvisholli”, gjindet në katin e 4-të dhe ka lift. Banesa tashmë është e mobiluar në tërësi me kushte shumë të mira banimi, dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e ditës me kuzhinë,
-Dhoma e gjumit,
-Banjo dhe
-Ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

tel:
049 612 222 + viber
045 622 262

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »