SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Kalabri, Objekti Prishtina Stars
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
198962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në Kalabri, gjendet në Objektin e Prishtina Stars, gjendet në katin e 3-të ka lift, është e mobiluar në tërësi dhe ka këtë renditje,

-Dhoma e ditës,
-Dhoma e gjumit,
-kuzhina dhe
-Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber
045 622 262

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »