SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te rruga C, mbi Maxi 24h te Naki Trade
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
198963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira te rruga C, mbi Maxi 24h, banesa është në katin e 1 e mobiluar në tërësi me kushte moderne banimi, dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e ditës me kuzhinë,
-Dhoma e fjetjes,
-korridor,
-banjo.

Për të i parë tjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber
045 622 262

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »