SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në lagjën e Muhaxherëve mbi Ministri te Arsimit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira në lagjen e Muhaxherëve, mbi xhamin e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira per banim, është banesa e re, ka mbi 84m2 ndodhet ne katin e 7-te ka lift, dhe ka këtë renditje:

-Dhoma e dites me kuzhine,
-2Dhoma te fjetjes,
-banjo,
-ballkon,
-korridor.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 612 222 + viber
045 622 262

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »