SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
198968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera perball hotel “ Afa” e mobiluar komplet me te gjitha mobiljet posedon nje dhom gjumi me 3shtreter ballkon koridor kuzhine dhe sallon ngjitur dhe nje banjo,banesa posedon lift Shum Afer qendres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
+37745989435
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »