SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2 ne 3.50ari truall ne Kodren e Trimave
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
19897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2 ne 3.5ari truall, ne lagjen Kodra e Trimave. Gjendet afer lokalit te instrumenteve ne afersi te shkolles " Zenel Hajdini" Shtepia eshte dy kateshe plus nenkulmi dhe ka keto hapesira:
- 2 sallona, 4 dhoma te fjetjes, 2 banjo, 2 ballkona.
Shtepia eshte ndertuar me material cilesor, po ashtu ka edhe bodrumin, garazhen si dhe parking per 3 vetura ne oborr, ka oborr te rregulluar me gjelbrim dhe te shtruar me kubeza, si dhe te rrethuar me muri. Shtepia shitet me mobilje.
Qmimi eshte 125.000 euro. qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »