SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN BANESAT NE GJILAN (KODI ; 616/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy banesa ne Gjilan , te rrethi I Etc-se.
Banesat jane ne katin e 7-te dhe 8-te , kan 89.85 m2, dhe kane kete renditje;
Sallon, kuzhine , 2 dhoma te gjumit , banjo dhe ballkon .

Cmimi per keto banesa eshte 650 euro per m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »