SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 5 BANESA NE GJILAN (kodi ; 617/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
133 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 5 banesa ne Gjilan , te rrethi ETC-se.
Banesat jane ne katin e 1 , 5 , 7 dhe 8 dhe kan nga 133.45 m2.
Banesat posedojne ;
Sallon , kuzhine , 3 dhoma te gjumit, banjo dhe 2 ballkona.

Cmimi per keto banesa eshte 650 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »