SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
🔸Leshohet banesa me qira ne Pejton📌 afer ambasades Norvegjeze
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
198979
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
🔸Leshohet banesa me qira ne Pejton📌 afer ambasades Norvegjeze
Banesa eshte ne katin e 4, ka siperfaqe prej 85m2 me kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon dhe
-Shpajz

Cmimi i qirase eshte 400euro i pa negociueshem dhe nje depozit

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
đź“ž044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
📧E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »