SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE GJILAN (KODI ; 623/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
134 m²
ID e produktit :
198980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje nje banese e cila gjendet ne Gjilan , te rrethi I Etc-se.
Banesa eshte “pent house” dhe ka 134.3 m2 banim + 49.9 m2 terase.
Renditja;
Sallon , kuzhie , 4 dhoma te gjumit , 1 banjo , 1 wc , 1 ballkkon dhe 1 terase.
Cmimi per kete banese eshte 650 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »