SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 banesa ne Gjilan (kodi ; 626/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti ka ne shitje 5 banesa te cilat gjenden ne Gjilan , te rrethi ETC-se.
Banesat jane ne katin e 2 , 5, 6, 7 dhe 8, dhe kan nga 76.50 m2.
Banesat posedojne;
Sallon ,kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 banjo , 1 ballkon dhe Depo.
Cmimi per keto banesa eshte 650 euro m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »