SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 3 BANESA NE GJILAN (KODI; 629/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje 3 banesa te cilat gjenden ne Gjilan , te rrethi I Etc-se.
Banesat jane ne katin e 2 , 4 dhe 7, dhe kan nga 83.80 m2 .
Posedojne; Sallon , kuzhine , 2 Dhoma te gjumit , 1 banjo dhe 1 ballkon.
Cmimi per keto banesa eshte 650 e m2.

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »