SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY-HOME-VIP-a shet mbi 56 troje e shtepija e banesa ne PEJ e periferit te saj ..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
19899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI_HOME V.I.P-a KA NE POSEDIM MBI 36 TROJE ME SHTEPIJA PO ASHTU POSEDOM VETEM TROJE PA NDERTIM NE TO NGA MADHESIT TE NRYSHME NGA 1. ARI DERI NE 2. HEKTAR QE DO TE THOT TE MADHESIVE TE NDRYSHME TROJET I POSEDOM NE LAGJE TE NDRYSHME TE QYTETI SI DHE F. VITOMERIC NE SI AGJENCION POSEDOM SHUM TROJE NE LAGJEN TE QYTETIT SI P.SH NE QENDER, BUKURESHT MAHALL,PUHOVC L.SPITALIT JARIN ISTITUT, GJEMAJL KAD, DARDANI.1 DHE .2. NE BJELLO POLE. NE SHUM PJES TE VITOMERICE QE NGA RRETHI I SHKOLES EKONOMIKE DERI TE RADIO HAJATI ...
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
pej [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »