SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosovë Rr. Nënë Tereza afer Hotel KosVegas
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
ID e produktit :
198997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosovë Rr. Nënë Tereza afer Hotel KosVegas
Banesa gjendet në katin e VI dhe ka siperfaqe prej 122m2

Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Wc
*Shpajz

Nuk eshte e gatshme edhe disa muaj.

Pozita strategjike: Është afër shkolles fillore dhe te mesme, komuna policia posta xhamia stadiumi i qytetit. Dhe me e rendesishmja nuk ka kolone te automjeteve eshte vend i qete me pak ndertime.

Cmimi 450 euro m2 (i diskutushem)
Code 20144
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »