SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a ka ne shitej 30 ari troll -PLLAC ne vitomeric ne afersi te domit- QENDER larg rruges krysore PEJ-ISTOG
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
19900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a ka ne shitej 30 ari troll -PLLAC ne vitomeric ne afersi te domit- QENDER larg rruges krysore PEJ-ISTOG vetem 70m trolli esht shum i pershtatshem ka uj ka rryn ka kanlizim dhe ujsells toksor dhe esht tok e klases 1 shitert me qmim shum te volitshem me qmim 2200 ero per ari perkthimi i menjehershem pa as nje problem andaj ju mirpresim sepse shitet ne menyr urgjente . tl 045-256-183 apo 0038649699964 --- agency-home-v.i.p-a.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
VITOMERIC-PEJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »