SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje në Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
290 m²
Ekstra :
Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
199003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia P+2 (3 Katëshe) me sipërfaqe të parcelës 1.9 ari, në rrugën Xhemil Fluku, Nr.54, Prizren. Shtëpia gjendet në afërsi të Kishës së Shën Premtes (Xhuma Xhamisë), shumë pranë qendrës së qytetit, në distancë rreth 600m prej Sheshit Shadërvan.

Parcela përmban shtëpinë (rreth 290m2), hapësirën ekonomike (depo 13m2) dhe oborrin së bashku me vendparkingjet për 2 ose më tepër vetura. Aktualisht, përdhesa e shtëpisë shfrytëzohet si lokal – ordinancë, ndërsa dy katet sipër shfrytëzohen për banim. Shtëpia është në gjendje të mirë fizike, ndërsa oborri së bashku me hapësirat percjellëse janë renovuar tani.

Përpos shtëpisë ekzistuese, në pjesën ballore të parcelës, kah rruga, ekziston mundësia e ndërtimit të një ndërtese të re P+2+NK (3.5 katëshe) për qëllime të afarizmit ose banimit.

Të intersuarit mund të thërrasin në numrat e telefonit:
+383 44 216 613 ose +383 49 338 670
Viber: +383 49 389 259
Informata rreth publikuesit
Besim
Prizren
049110411
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »