SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 65m2 me qira në lagjen Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
199007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 65m2 me qira në lagjen Tophane
Banesa gjendet në lagjen Tophane, në objektin ndërtuar nga kompania e ndërtimit LESNA, është tërëisht e mobiluar dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje;
1 Dhomë gjumi;
1 Kuzhinë;
1 Banjo;
1 Ballkon;
1 Banjo;

ID: T00254

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 045/559-966
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »