SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 4 ari truall ne lagjen Marigona 2, ne Qagllavice
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
199008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4 ari truall ne lagjen Marigona 2 , në anën e djathtë, 200 metra nga Bau Market, Çagllavicë. Trulli është shumë afër rrugës kryesore, lagjja është e qetë me shumë pak qarkullim të automjeteve. Lagjja Marigona 2
ka qerdhe private dhe infrastrukturë të plotë (ujësjellës, rrjetë i energjisë elektrike, dhe kanalizim).
Qmimi 25.000 euro per ari qmimi diskutohet.
Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »