SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira mbi Fivestar Fitness, Rruga B 300euro
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
199010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa e re ne Mati 1, mbi Fivestar Fitness. Banesa gjindet ne katin e 5te me lift, ka pamje ka rruga B dhe eshte e mobiluar teresisht me mobilje te reja.
Posedon:
»Sallon me kuzhine
»Dhome gjumi
»Koridor
»Banjo
Cmimi 300euro

Agjensioni HomeLink
045 550 554
+38345550554 viber & whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »